בס"ד           
                                                                                                                 (להזמנת שרות פריצה בלבד)
שרות לדלתות ומנעולים
פריצת מנעולים ודלתות
התקנת מחזירי דלת 
                                        
   דף הבית    שכפול מפתחות לרכב    מנעולן לרכב    החלפת מנעולים    פורץ רכבים    מנעולן    פורץ מנעולים    פורץ דלתות
   צורו קשר    מנעולן חירום    התקנת מנעול כספת    צילינדר אקסירה    צילינדר mt5    מנגנון רב בריח    צילינדר רב בריח    מאמרים
   מחזיר דלת    ידיות בהלה
 
החלפת מנעולים
 

"ביתך הוא מבצרך"... כולנו מכירים את האמרה הידועה, ואנו בהחלט מודעים לחשיבותה.
בין אם מדובר בשמירה על הרכוש האישי שלנו,קרי: טלוויזיות, מחשבים יקרי ערך, תכשיטים, וכמובן בראש ובראשונה יצירת סביבה מוגנת לילדינו ושאר בני משפחתנו בבית, כל אלו מחייבים אותנו לספק הגנה מיטבית לבית.
לבטח אתם אומרים לעצמכם, "אנחנו את שלנו כבר עשינו...הרי כבר הרכבנו פלדלת, שכללה מנעול דלת משוכלל, וכעת אנו יכולים לישון בשקט...".
לעניות דעתנו אין זה הזמן להיות שאננים. כידוע לאחרונה פרסמה משטרת ישראל נתונים מדאיגים לפיהם בממוצע בכל 10 דקות מתרחשת פריצה לבית בישראל. נתונים אלו מחייבים אותנו לחשוב מחדש למגן דלת כניסה או כל דלת אחרת בצורה המיטבית.

שני מרכיבים למיגון דלתות, כניסה לבית או למשרד:

סוג דלת- הכוונה לדלת פלדה המרושתת ברשת בריחים, דוגמת דלת פלדלת.
סוג צילינדר – צילינדר איכותי המורכב בתוך דלת פלדלת אמור לספק לנו הגנה מיטבית בפני פורצים. צילינדר איכותי הינו בעל מורכבות מספקת בכדי למנוע פירוק, וכן בכדי להקשות על גורמים שאינם רצויים.
לכל צילינדר יש קומבינציה ייחודית התואמת את הקומבינציה של המפתח. הצילינדרים האיכותיים ביותר בהם אנו עושים שימוש הינם בדרגת High security, קרי מיגון גבוה.
 
מה מנחה אותנו בבחירת צילינדר או מנעול איכותי?

איכות- דרגת איכות גבוהה של צילינדר או מנעול מבטיחה עמידות גבוהה מפני פריצה ושכפול. עם דרגת האיכות הגבוהה נמנה צילינדר AXIRA.
כמובן שעדיף להתקין צילינדר, שמגיע היישר מאריזתו המקורית עם תעודות מתאימות המבטיחות כי לא נעשה בו שימוש קודם.
שירות- עלינו להבטיח שאנו מספקים לכם צילינדר או מנעול בעל מערך שירות מסודר מאחוריו, הכולל אחריות למקרה תקלה, ובעל תחנת שירות באזור מגוריכם למקרה שתזדקקו לשירות שכפול מפתחות.

בקרת שיכפול- מכורח הנסיבות המפתחות שלנו מחליפים ידיים רבות. אנו משכפלים מפתח דלת כניסה לקרובי משפחה, לילדים, למטפלת ולבייביסיטר. כך גם בעסק אנו זקוקים להעביר עותקים של המפתח לחלק מהעובדים.ידוע לנו שמספר לא מבוטל של פריצות התרחשו, מאחר שמפתחות שוכפלו ועשו את דרכם לגורמים עבריינים. בכדי למנוע זאת אנו ממליצים על שימוש בצילינדר עם כרטיס בקרת שכפול, המאפשר רק לנו בעלי הבית או העסק לשכפל מפתחות באופן מורשה.

מיקום הבית ומיקום הדלת- דלת כניסה לבית צמוד קרקע או אזור מגורים עם שיעור פריצה גבוה מצריכה התייחסות מיוחדת. כאן אנו נמליץ על פתרון מיגון משולב של צילינדר בדרגת מיגון High security יחד עם קודן, מנגנון נעילה אלקטרוני והתקנת מצלמת אבטחה. לאחר בחינת התנאים במקום ניתן לכם הצעת לפתרון המיגון המיטבי.
 
מתי כדאי להחליף צילינדר או מנעול:

אף שאין כללי אצבע ברורים באילו נסיבות יש להחליף מנעול או צילינדר, ישנם מספר
קווים מנחים שאנו מציעים לדבוק בהם:
מעבר דירה- עברתם לדירה חדשה? פתחתם עסק במבנה שהיה בשימוש קודם?
בעל בית חדש! החלפת מנעול-כלל ברזל. הביטחון מחייב שרק לנו הדיירים החדשים ולמורשים על ידינו תהיה גישה לבית או לעסק. הרי אנו לא מעוניינים בביקורי פתע של הדייר הקודם.

שיפוץ דירה או שיפוץ עסק- גם כאן ליותר מדי אנשים הייתה גישה למפתחות. כך ברגע שמסתיימות העבודות מומלץ להחליף את המנעול או את הצילינדר הקיימים, בצילינדר חדש.
עדכון אמצעי מיגון- לצערנו עם השיפור המתמיד בשיטות המיגון, כך מתגברים הניסיונות של גורמים פליליים למצוא דרכים חדשות לעקוף אותן. יצרניות הצילינדרים והמנעולים שוקדות למעננו כל העת על פיתוחים חדשים, שיסייעו לחסום את הפורצים.
לכן אם כבר הספקתם לשכוח מתי בפעם האחרונה החלפתם צילינדר או מנעול, כנראה שהגיע הזמן להרים את השפופרת ולהתעדכן באחד ממגוון פתרונות המיגון החדישים שאנו יכולים להציע לכם.
 
מדוע חשוב להשתמש במנעולן מוסמך?

חלקנו לבטח מתפתים לומר, או.קיי הכול טוב ויפה, אבל למה שלא נתקין את המנעול בעצמנו?
כמו בכל מיכשור חשוב , בין אם מדובר בתיקון המחשב, תיקון מכשיר חשמל ביתי תקול, כמו גם בהתקנת צילינדר, חשוב לתת לבעל מקצוע מוסמך לטפל בעניין.
צילינדר הינו מנגנון מכני מורכב, אשר מצריך מומחיות מקצועית רבה בהתקנתו והתאמתו לדלת.לכל צילינדר או מנעול יש את המאפיינים הייחודיים לו, עליהם יש לתת את הדעת בשעת ההתקנה.עבודה לא מקצועית על ידי גורם לא מקצועי עלולה במקרה הקל להשאיר אותנו עם צילינדר מקולקל, ובמקרה הקשה להשאיר אותנו עם נזק לא נראה לעין
אך מסוכן לאין שיעור- צילינדר שלא הורכב כהלכה, עלול שלא לספק את ההגנה הדרושה בשעת הצורך.
כמו כן מנעולן איכותי צריך להיות בעל דרגת אמינות גבוהה,כמתבקש מאיש מקצוע שעוסק
בביטחוננו האישי.
כשנגיע למקום מעבר להתקנה ניתן לכם ייעוץ מקצועי באשר לפתרון המיגון המיטבי
כולל הצורך באמצעי מיגון מתקדמים כגון קודנים ו- מצלמות אבטחה.
 
סוגי המנעולים בהם אנו משתמשים:

לשירותכם מוצגים כאן מבחר צילינדרים עימם בחרנו לעבוד.
כמו כן נוכל לתת לכם מענה למגוון נוסף של צילינדרים לאחר בירור הצרכים הספציפיים שלכם.
 • מערכת 7X7® של מולטילוק® -
  צילינדר 7x7 זה מכיל מנגנון 7 פינים וקפיצים, אשר מוכנסים אל תוך התאים המתאימים בגוף הצילינדר.מפתחות מערכת זו, הינם מפתחות דו- צדדיים עשויים סגסוגת ניקל כסף.
 • צילינדר Yale מסדרת power-
  צילנדר yale זה מתאים למרבית דלתות העץ.הנתונים הטכניים שלו כוללים לשון 66 מ"מ עם מפתח דו כיווני מגיע עם גימור גימור: פליז מוזהב.
 • מערכת Interactive® Protected של מולטילוק-
  צילינדרים בעלי מערכת Interactive protected מגיעים ברמת High Security. צילינדר בעל מערכת Interactive protected הינו בעל מערך ייחודי של פינים טלסקופיים, וקפיצים הכוללת פינים חיצוניים ופנימיים. מערך ייחודי זה מחייב את הפין החיצוני ואת הפין הפנימי להתיישר בעת ובעונה אחת לאורך ציר אחד, בכדי שהתוף יוכל להסתובב. התוף הינו בעל מבנה ייחודי. פיני פלדה מחוסמים המוחדרים לגוף הצילינדר ,ולתוף מבטיחים עמידות גבוהה בפני נסיונות קידוח. תכונות אלו מקנות לצילינדר Interactive protected דרגת מיגון גבוהה, והופכות את הצילינדר קשה לפריצה וקידוח.
  המפתחות וגלמי המפתח מוגנים על ידי מערכת בקרת שיכפול ייחודית להשגת רמת בטחון גבוהה באבטחת המפתח.שכפול מפתחות נוספים יעשה אך ורק באמצעות כרטיס שכפול.
 • צילינדר MT5® Top Security-
  הדור המתקדם של הצילינדרים מסוג MT5 כולל מערכות מיגון מתקדמות ביותר. צילינדרים ניתנים להתקנה בכל סוג של דלת.מפתחMT5® Top Security : מדובר במפתח שטוח שמשלב שני סטים של קומבינציות ופין מובנה.
  כרטיס שכפול MT5® Top Security : . לכל צילינדר מסוג MT5נלווה כרטיס בקרת שכפול מגנטי. בכדי לשכפל מפתח נוסף המכונה מחייבת שימוש בכרטיס המגנטי הייעודי. בשעת העברת הכרטיס המפתח משוכפל באופן אוטומטי.
 • מנעול כספת רב בריח -
  מנעול זה מותקן בחלקה העליון של הדלת ומיצר דרגת מיגון נוספת. מנעול כספת מפעיל שלושה בריחים בעובי 14 מ"מ הנכנסים לתוך משקוף הדלת.
 • אקסירה (AXIRA) תוצרת THIRARD- צרפת
  נחשב היום לצילינדר המוגן ביותר בשוק בזכות עמידותו הגבוהה מאוד נגד קידוח.
  ובזכות גשר הפלדה המורכב עליו המונע את שבירתו, צילנידר אקסירה מוגן מפני שיטות פריצה שקטות או אלימות ומגיע עם מפתח חכם עם קפיץ שמונע את שיכפולו והעתקתו ללא כרטיס בקרת השיכפול המגיע עם הצילינדר.
  בנוסף לא ניתן לא ניתן להוציא את התוף מגוף הצילינדר בזכות בנייתו הייחודית.
  ניתן להזמין מערכות מסטר והתאמת מפתחות לפי דרישת הלקוח.

 

 
 
  "בְּשֵׁם הַשֵּׁם נַעֲשֶׂה וְנַצְלִיחַ"            

דוד מנעולים , InOutLocks.com | E-mail : manulan24hours@gmail.com

דוד מנעולים - מנעולן מוסמך מטעם משטרת ישראל, חברתנו מציע מגוון שירותים: שירותי מנעולן , שירותי פריצה, התקנת דלתות, פריצה לרכבים, פריצת דלתות ועוד מגוון של שירותים בתחום. טלפון להגעה מיידית -  054-999-2917 - מנעולן בתל אביב ובכל אזור המרכז
 
 

mako.co.il | ynet.co.il | walla.co.il | nana10.co.il | google.co.il