בס"ד           
                                                                                                                 (להזמנת שרות פריצה בלבד)
שרות לדלתות ומנעולים
פריצת מנעולים ודלתות
התקנת מחזירי דלת 
                                        
   דף הבית    שכפול מפתחות לרכב    מנעולן לרכב    החלפת מנעולים    פורץ רכבים    מנעולן    פורץ מנעולים    פורץ דלתות
   צורו קשר    מנעולן חירום    התקנת מנעול כספת    צילינדר אקסירה    צילינדר mt5    מנגנון רב בריח    צילינדר רב בריח    מאמרים
   מחזיר דלת    ידיות בהלה
    
                                                 
                  החלפת צילינדר | החלפת צילינדרים 

החלפת צילינדר היא צעד בסיסי אך חיוני לשמירת רמת האבטחה שלנו. משום מה כשאנחנו חושבים על הגברת מידת האבטחה רובנו ישר קופצים למבצעים מורכבים מאד כמו התקנת מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה וכו' אבל הלכה למעשה, די בביצוע החלפת צילינדר אחת לכמה חודשים בכדי לשים מכשול משמעותי בדרכו של כל מי שמעוניין לפרוץ את הדלת, במיוחד אם אתם, משפחתכם או העסק שלכם אינו הראשון בנכס.

 

במידה והחלטתם ללכת על החלפת צילינדר תוכלו לבחור אם לעשות זאת בעצמכם או לתת למנעולן מקצועי לעשות זאת. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט:

·         המרכיב הבסיסי וההכרחי לביצוע החלפת צילינדר הוא חוש טכני מפותח. אם אין לכם חוש שכזה עדיף להימנע מכל ניסיון לבצע החלפת צילינדר בגלל הסיכוי המאד גבוה לעשות יותר נזק מתועלת. נזק שבסופו של דבר יעלה לכם יותר.

·         החלפת צילינדר עצמאית צריכה להתבסס על ידע, במידה ויש לכם גישה לידע מעודכן ורלוונטי בנוסף לחוש הטכני שהזכרנו קודם תוכלו לבצע החלפת צילינדר ביעילות ובצורה טובה.

·         במידה ויש לכם צילינדר בסיסי החלפת צילינדר על ידי בעל מקצוע אינה פעולה הכרוכה בהוצאה כלכלית גדולה מידי מכאן שאם השיקול שלכם הוא פיננסי ולאו דווקא טכני, אולי עדיף לוותר על המאמץ ולתת לבעל מקצוע לטפל בנושא.

שלבים בהחלפת צילינדר לבד: 

1.       אחת מהטעויות הנפוצות ביותר בעת החלפת צילינדר היא להוציא את הצילינדר הישן בתור צעד ראשון. טעות שכזאת יכולה לסרבל את כל המשימה בצורה משמעותית, במיוחד אם זאת הפעם הראשונה שלכם. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לברר את סוג הצילינדר והמנעול שיש ברשותכם.

2.       לאחר שידוע לכם בדיוק מה יש בתוך הדלת שלכם תוכלו לאתר ערכת החלפת צילינדר שמתאימה למשימה. רוב הערכות מגיעות עם 5-6 מפתחות חדשים, אם תצטרכו יותר כדאי לקנות עוד ערכת החלפת צילינדר מראש ולא לחכות למועד מאוחר יותר.

3.       הסירו את ידית הדלת באמצעות המפתח הישן ומשכו אותה החוצה יחד עם הצילינדר והטבעת באמצעות הכלי שמתאים לכך (בדרך כלל כלי זה מגיע יחד עם הערכה) אל תזרקו את הטבעת מכיוון שתצטרכו להשתמש בה מאוחר יותר.

4.        הוציאו את אטם הצילינדר, זהו אחד מהצעדים המורכבים של החלפת צילינדר וחשוב לעשות זאת לאט תוך הפעלת לחץ ושמירה על הפינים.

5.       הכניסו את הפינים החדשים ובצעו את שלב 4 מהסוף להתחלה עם הצילינדר החדש.
 
צילנדר אקסירה  - צילינדר  thirard
  "בְּשֵׁם הַשֵּׁם נַעֲשֶׂה וְנַצְלִיחַ"            

דוד מנעולים , InOutLocks.com | E-mail : manulan24hours@gmail.com

דוד מנעולים - מנעולן מוסמך מטעם משטרת ישראל, חברתנו מציע מגוון שירותים: שירותי מנעולן , שירותי פריצה, התקנת דלתות, פריצה לרכבים, פריצת דלתות ועוד מגוון של שירותים בתחום. טלפון להגעה מיידית -  054-999-2917 - מנעולן בתל אביב ובכל אזור המרכז
 
 

mako.co.il | ynet.co.il | walla.co.il | nana10.co.il | google.co.il