בס"ד           
                                                                                                                 (להזמנת שרות פריצה בלבד)
שרות לדלתות ומנעולים
פריצת מנעולים ודלתות
התקנת מחזירי דלת 
                                        
   דף הבית    שכפול מפתחות לרכב    מנעולן לרכב    החלפת מנעולים    פורץ רכבים    מנעולן    פורץ מנעולים    פורץ דלתות
   צורו קשר    מנעולן חירום    התקנת מנעול כספת    צילינדר אקסירה    צילינדר mt5    מנגנון רב בריח    צילינדר רב בריח    מאמרים
   מחזיר דלת    ידיות בהלה
 
 
                                                          
                                   התקנת מצלמות אבטחה- במבצע !
         צרו איתנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות
    
 *התמונה להמחשה בלבד*
 
                                

אם אתה בעל עסק, אתה בטח כל הזמן חושב על בטיחות ושמירה על העסק שלך, התקנת מצלמות אבטחה יכולה להוריד משקל עצום מעל כתפייך, ישנן סיבות רבות למה כדאי לשקול התקנת מערכת מצלמות אבטחה איכותיות בעסק שלך.

1הרתעה – מצלמות אבטחה לא יכולות רק לתעד את הפושעים בשעת מעשה, רק נוכחותם של מצלמות האבטחה יכולות  
להוות הגנה והרתעה ולגרום לגנבים או לפורצים לחשוב פעמיים לפני שיבצעו את זממם. תחשובו על זה, הייתם מתכננים לשדוד בית חנות או משרד, אם ידעתם שאתם מצולמים?

2.
 תיעוד עובדים שכירים – ככל שנרצה לחשוב שביכולתינו לבצע סינון של עובדינו אין באפשרותינו לדעת ב100% את מי העסקנו,אין אחריות שמי שחשבנו שהוא אמין ןעלינו הוא באמת כזה , כל המעסיקים הטובים ביותר יכולים לטעות. אם אתם חושדים שאחד העובדים שלך לא ישר איתך ומבצע דברים בניגוד להוראות ואין לך מושג מאיפה להתחיל ולרדת לעומקם של הדברים, התקנת מצלמות במעגל סגור יכולה להיות כלי מאוד מועיל. 

בעיקר אם בבית העסק קיימים מזומנים  יהיה נכון וכדאי לפרוס מצלמות ליד קופות רושמות או במקומות אחרים שבהם העובדים מסתובבים ונכחותם של מצלות אבטחה תמנע מהם לבצע פשע בידיעה שהם מצולמים.

3.
 שימוש כראיה – במידה ובוצע פשע בבית העסק שלך  או ביתך והגנב או הפורץ נתפסאם פשע מחויבת או סביב העסק שלך ואת נאשם בביצוע הפשע נתפס על ידי מצלמות האבטחה יש לך תוספת של ראיות בתיק בבית המשפט. 
השופטים יכולים לצפות בתמונות ולהעמיד את האדם לדין ולהרשיעו שהוא אכן ביצע את הפשע.


4.
 לפקח על הנעשה - אם אתה לא יכול להיות במשרד כל הזמן, אבל ברצונך לדעת מה קורה, מצלמת אבטחה יכולה לעזור לעשות בדיוק את זה. אתה יכול לפקוח עין על דברים מהמחשב הביתי שלך עם כמה לחיצות על העכבר במהירות כדי לוודא שהעסק שלך פועל באופן חלק ושום דבר יוצא דופן קורה.

  "בְּשֵׁם הַשֵּׁם נַעֲשֶׂה וְנַצְלִיחַ"            

דוד מנעולים , InOutLocks.com | E-mail : manulan24hours@gmail.com

דוד מנעולים - מנעולן מוסמך מטעם משטרת ישראל, חברתנו מציע מגוון שירותים: שירותי מנעולן , שירותי פריצה, התקנת דלתות, פריצה לרכבים, פריצת דלתות ועוד מגוון של שירותים בתחום. טלפון להגעה מיידית -  054-999-2917 - מנעולן בתל אביב ובכל אזור המרכז
 
 

mako.co.il | ynet.co.il | walla.co.il | nana10.co.il | google.co.il